Hekman.com.tr
Site yükleniyor ...
HEKMAN

HIZMETLERIMIZ

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Yükünüzü hareket noktasından varış noktasına zamanında güvenle taşıma hizmetinin müşterilerimiz için öneminin bilinci içerisindeyiz. bunu gerçekleştirmek bizim işimiz.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Etkili ve geniş acente ağına sahip uluslararası denizcilik alanında hizmet veren firmalarla yapılan anlaşma ve organizasyonla müşterilerimizin hizmet talepleri süratle yerine getirilmektedir.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

HEKMAN TRANSPORT lojistik sektöründe, siz değerli müşterilerinin dünyada kendisini kanıtlamış havayolu şirketleri ve acentelik ağının da desteği ile tüm havayolu taşıması taleplerinize hızlı, ekonomik ve farklı çözümleri ile cevap verebilecek bir alt yapı

EXPRESS TAŞIMACILIK

Araç filomuzda bulunan ve uluslararası taşımacılık belgesine sahip hareket kabiliyeti hızlı olan araçlarımızla gönderileriniz süratli bir şekilde yasal mevzuatlar çerçevesinde kısa sürede yerine ulaştırıyoruz.HİZMETİMİZ İLE İLGİLİ AKLINIZA TAKILAN SORULAR MI VAR ?

Hemen bizimle iletişime geçerek aklınızda takılan tüm sorular hakkında bilgi alabilir ve diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.