Hekman.com.tr
Site yükleniyor ...
hekman

Hakkımızda

Firmamız HEKMAN Inşaat Otomotiv Taşımacılık Turizm Petrol Ürn. Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti adı altında 1997 yılında Lokman TOLOĞ-Hekim TOLOĞ tarafından % 100 müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket eden; vizyonunu ve misyonunu bu ilke üzerine konuşlandırmış bir firmadır. bireysel ve kurumsal gelişim için sonsuz fırsatlar sunan "değişimi" hiç durmayan bir süreç olarak benimsemiştir.

HEKMAN müşteriye özel taşıma hizmeti verebilen, zengin ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı başarabilen, yaptığı başarılı projelerle ve müşterilerine sunduğu çeşitli hizmetlerle dış ticaret sektöründe adını duyurmayı başarmış ve hızlı büyüme sürecine her geçen gün yeniliklerini ekleyerek yoluna emin adımlarla devam etmeyi bilen güçlü bir firma haline gelmiştir. Kuruluşundan günümüze kadar geçen süre içerisinde sağladığı bilgi ve birikim sayesinde dinamik, gelişen, ileri teknolojilere yönelen ve güçlü kadrosunu oluşturmuş güçlü bir bir firma haline gelmiştir.

Firmamız 2013 yılında başladğı uluslararası tehlikeli madde taşımacılığına şu anda mevcut 254 özmal aracı ve yaptığı sözleşmeler ile tedarik ettiği 1780 aracı ile bölgede en fazla araç ile Hampetrol ve türevlerini, eğitimli personeli ile taşımaktadır.

HİZMETİMİZ İLE İLGİLİ AKLINIZA TAKILAN SORULAR MI VAR ?

Hemen bizimle iletişime geçerek aklınızda takılan tüm sorular hakkında bilgi alabilir ve diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.